Uzaklar Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti.

Uzaklar Taşımacılık

Uzaklar Taşımacılık

Uluslararası nakliye ve lojistik sektöründe, 1989 yılından günümüze profesyonel hizmetlerimize aktif olarak devam etmekteyiz. İstikrarlı büyüme ve başarı grafiğimiz, emin adımlarla yükselmektedir.

Şirketimiz, tecrübeli, eğitimli, dinamik kadrosuyla, kendini sürekli yenileyen ve çağın lojistik akımlarını yakalayabilen, sahip olduğu değerleri iş ortaklarıyla paylaşarak çağa ayak uyduran, en büyük önceliği, en kaliteli hizmeti sunmak olan bir anlayışa sahiptir. Gelişime inanır, her zaman yenilikçi fikirlerden ve zorlukların üstesinden gelmenin yeni yollarından yararlanırız.

Sektörde 30 yılın kazandırdığı lojistik operasyon deneyimi ve öz mal araç filosu ile araç- yük organizasyonu, lojistik depolama, aktarma, yük toplama ve dağıtım, gümrükleme, dış ticaret danışmanlığı, bürokratik sorunların çözümü vb. konularda, günün her saati hizmet vermekteyiz.

Uzaklar C2 Belgesi

C2 Belgemiz

Uzaklar Taşımacılık olarak,
Geleneksel Türk misafirperverliğini küresel sistemler ve süreçlerle birleştiren, faaliyet alanında ihtiyaçları ve beklentileri karşılayan, tercih edilen, profesyonel, yenilikçi ve saygın bir şirket olmanın gururunu yaşıyoruz.

İşimizi seviyoruz ve her gün müşterilerimize nakliye, lojistik ve gümrükleme işlemleri için güvenilir, doğru ve kaliteli hizmetler sunmak için çalışıyoruz.

Uzaklar Taşımacılık ailesi olarak, tüm değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza bu yolda bizimle yürüdükleri ve bize güvendikleri için teşekkür ediyoruz.

Taahhüt Ediyoruz

 • Yüksek Hizmet Kalitesi

  Yüksek Hizmet Kalitesi

 • Kesintisiz İletişim

  Kesintisiz İletişim

 • Ortak Payda Bilinci

  Ortak Payda Bilinci

 • Finansal Avantajlar

  Finansal Avantajlar

  Sektörde 30. Yıl Kaliteyi Sunuyoruz

  Teklif Al

  "Uzaklar Bizimle Yakın"

  Uzaklar Taşımacılık

  Uzaklar Uluslararası
  Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti.

  Mevlana Mah. Sultanahmet Cad. No:1 Ak-Er Apt. Kat.3 Daire:13 Esenyurt / İstanbul
  +90 212 655 31 71
  +90 212 655 33 26
  +90 533 691 91 99
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Uzaklar Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti. ® Marka ve Slogan tescillidir.