Uzaklar Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti.
Ülkeler
Hizmet Verdiğimiz Ülkeler

Almanya Nakliye

Türkiye’nin tüm şehirlerinden Almanya’ya, ihtiyacınız olan nakliye, taşımacılık ve lojistik işlerinizde, tecrübeli personelimiz ve öz mal araç filomuzla hizmetinizdeyiz. Almanya ile yapacağınız ithalat ve ihracat işlerinizde güvenli, ekonomik ve hızlı taşımacılık hizmeti için firmamızın deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Almanya nakliye işlerinde, sorunsuz, uygun maliyetli ve size zaman tasarrufu sağlayacak çözümler için Uzaklar Taşımacılık ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Almanya nakliye fiyatları için hızlı talep formunu kullanabilir veya diğer iletişim kanallarımızdan bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Berlin, Münih ya da Hamburg gibi şehirler başta olmak üzere Almanya’nın tüm bölgelerine nakliye hizmeti sunan Uzaklar Taşımacılık, 30 yılı aşkın tecrübesi ve tamamı öz mal, bakımlı ve donanımlı araçlarla hizmet vermektedir. Gümrükleme, lojistik, depolama, aktarma ve dış ticaret danışmanlığı çözümleri sunan firmamız, her geçen yıl deneyimlerine yenilerini ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Almanya Nakliye Hizmeti Neleri Kapsar?

Almanya nakliye firmaları tarafından sunulan nakliye hizmeti, malın ya da eşyanın güvenli bir şekilde yüklenmesi, sigortalı bir şekilde taşınması ve belirtilen adreste teslimi hizmet sürecini kapsar. Taşıma esnasında karşılaşılan bürokratik sorunların çözümü konularında, firmamızdan yardım almanız mümkündür. Gümrükleme işleriniz, Almanya nakliye hizmeti fiyatları kapsamına dahil edilebilmektedir. Dilerseniz nakliye hizmetine ek olarak depolama ve dış ticaret danışmanlığı hizmeti satın alarak, sürecin tamamında karşılaşabileceğiniz sorunların firmamız tarafından takip edilmesini sağlayabilirsiniz.

Uzaklar Taşımacılık, Almanya nakliye işlerinizde taşınacak mal ve eşyaların niteliğine uygun olarak hazırlayacağı sözleşme ile hizmet güvenliği sağlar. Sözleşme şartlarında; nakliye hizmetine konu olan malların hangi adresten ve hangi tarihte teslim alınacağı açık şekilde belirtilir. Nakliye işleminden bir ya da birkaç gün önce, ekibimiz sizlerle iletişime geçerek teyit alacaktır. Taşınacak malların fiziksel durumuna uygun şartlar taşıyan donanımlı aracımız, belirtilen tarihte kararlaştırılan adreste malların yüklenmesi için hazır olacaktır. Teslimatın yapılacağı bölgenin konumu, taşınılan malların fiziksel yapısı ve boyutu, istenilen ek hizmetler ve hizmetin alınacağı tarih, Almanya nakliye fiyatları belirlenirken etkilidir. Sözleşme şartlarında belirtilen gün ve tarihte nakliye hizmeti başlar. Gümrükleme işlemleri esnasında karşılaşılan bürokratik engel ve sorunlarda, deneyimli ekibimiz sizlere destek vermekten mutluluk duyacaktır. Malların Almanya’da belirtilen adres ve kişiye teslimi ile nakliye hizmeti sonlandırılır.

Almanya Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Almanya ile yapacağınız ithalat ve ihracat hizmetleri başta olmak üzere, taşınma, lojistik gibi işlerinizde Uzaklar Taşımacılık nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Almanya nakliye fiyatları, taşıması yapılacak malların özelinde bazı temel unsurlara bağlı kalınarak belirlenmektedir. Taşınacak malların hacmi, ağırlığı ve fiziksel gereklilikleri, Almanya nakliye fiyatları belirlenirken göz önüne alınan konuların başında gelmektedir. Türkiye’nin hangi şehrinden ya da hangi şehrine teslimat yapılacağı ve Almanya’da malların bırakılacağı ya da teslim alınacağı konumun bu adrese olan uzaklığı, Almanya nakliye fiyatları belirlenmesinde dikkate alınan bir diğer unsur olmaktadır. Almanya nakliye fiyatları belirlenirken dikkate alınacak bir diğer unsur da nakliye tarihi olmaktadır. Erken tarih teslimatı istenen özel durumlar, resmî tatil ve bayram günlerine planlanan nakliye işlemleri özel bir fiyatlandırmaya tabi tutulabilir.

Uzaklar Taşımacılık ’tan düzenli bir şekilde Almanya nakliye hizmeti satın alan kurumsal ve bireysel müşterilerin fiyatlandırmalarında bazı özel indirim ve kampanyalar düzenlenebilmektedir. Yapılan sözleşmelerde nakliye fiyatları yazılı bir şekilde bildirilerek olası itilaflar önlenmektedir.

Almanya Nakliye Hizmeti Satın Alma

Almanya Türkiye arası gerçekleştireceğiniz lojistik işlemleri, taşıma ve dağıtım işlerinizde Uzaklar Taşımacılık nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Nakliye hizmeti satın almak için, Uzaklar Taşımacılık ofisleri ile iletişime geçerek talebinizi iletebilir, satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Talep Formu

Talebinize mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

YÜKLEME YERİ

Geçersiz
belirtmediniz

İNDİRME YERİ

Geçersiz
belirtmediniz

YÜK DETAYLARI

İLETİŞİM BİLGİLERİ

belirtmediniz
belirtmediniz
belirtmediniz

Sektörde 30. Yıl Kaliteyi Sunuyoruz

Teklif Al

"Uzaklar Bizimle Yakın"

Uzaklar Taşımacılık

Uzaklar Uluslararası
Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti.

Mevlana Mah. Sultanahmet Cad. No:1 Ak-Er Apt. Kat.3 Daire:13 Esenyurt / İstanbul
+90 212 655 31 71
+90 212 655 33 26
+90 533 691 91 99
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Uzaklar Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti. ® Marka ve Slogan tescillidir.